niedziela, 23 lutego 2014

QUEEN OF THE ELVES

Wspólnie z bratem prowadzimy w ramach POTĘGI OBRAZU kurs concept artu. Jeśli komuś bliskie jest rysowanie i projektowanie postaci, enviro, potworów czy machin - zapraszam do zapoznania się z ofertą i zapisania się. Jeśli ktoś chce nauczyć się malować cyfrowo lub podciągnąć w digital paintingu, koniecznie powinien "zaliczyć" ten kurs. Prawdę powiedziawszy, gdybym nie prowadził tego kursu, to sam bym się zapisał :-)
Ostatnie w lutym zajęcia, były sporym wyzwaniem dla naszych kursantów, ale również i dla nas. Znalezienie atrakcyjnego cosplay'owego modela (w tym przypadku modelki) okazało się dość trudne. Ale udało się (Pani Marto - Dziękujemy!). Modelka (Pani Agnieszka) w przebraniu elfickiej wojowniczki pozowała nam przez dwa dni zajęć. Poniżej kilka szkiców, które w międzyczasie prowadzenia zajęć udało mi się zrobić. Niebawem na fejsiu pojawią się zdjęcia z tej sesji. Zachęcam do pooglądania. Naprawdę warto.
A gdybyście sami kiedyś potrzebowali fajnego stroju na LARP'a, albo fajnej modelki w niebanalnym stroju, to szczerze polecam www.plaszczisuknia.pl


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza